Dragon 2005

Międzywydziałowy Klub Szachowy Uniwersytetu w Białymstoku

1. Kto może należeć do MKS Dragon 2005?

Formalnie klub zrzesza studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu w Białymstoku. Tym samym te osoby mogą reprezentować nas na turniejach zewnętrznych. Ale na cotygodniowe spotkania może przyjść każdy, niezależnie od wieku i poziomu gry.

2. Jak mogę zapisać się do klubu? Czy muszę umieć grać w szachy?

Aby zostać członkiem klubu wystarczy przyjść na spotkanie i wypełnić otrzymany od nas prosty formularz członkowski. Umiejętność gry w szachy nie jest wymagana. Jeżeli jeszcze nie umiesz grać, z przyjemnością nauczymy Cię od podstaw.

3. Czy członkostwo w MKS Dragon 2005 wiąże się z jakimiś kosztami?

Aktualnie nie obowiązuje składka członkowska. Członkiem klubu można być bezpłatnie. Udział w większości organizowanych przez nas imprez jest także bezpłatny. Koszty wyjazdów na turnieje (w naszych barwach) są częściowo pokrywane z budżetu klubu.

4. Dlaczego MKS Dragon 2005 funkcjonuje akurat na Wydziale Prawa? Czy do klubu mogą należeć tylko osoby z tego wydziału?

Międzywydziałowy Klub Szachowy Dragon 2005 jest organizacją studencką działającą na Wydziale Prawa, przy czym jak sama nazwa wskazuje, ma charakter "międzywydziałowy", co oznacza, że zrzesza on osoby z całej uczelni.

Głównym powodem, dla którego klub powstał na Wydziale Prawa prawdopodobnie było to, że jego założyciel - Kamil Kuczyński - tam studiował. Ponadto ów wydział jest dobrze zlokalizowaną jedną z większych jednostek uczelni, co zapewnia sprawne funkcjonowanie klubu.

Linki

Głosuj na naszą stronę

Społeczność

Licznik odwiedzin

20455