Dragon 2005

Międzywydziałowy Klub Szachowy Uniwersytetu w Białymstoku

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Grand Prix Dragona - cyklu trzech turniejów szachowych z atrakcyjnymi nagrodami, z których pierwszy odbędzie się już w najbliższą środę. Impreza jest skierowana do wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu w Białymstoku, oraz członków Międzywydziałowego Klubu Szachowego "Dragon 2005". Wszystkie rozgrywki będą miały miejsce na Wydziale Prawa UwB przy ul. Mickiewicza 1 w sali 311. Wstęp wolny.

Pierwszy turniej z cyklu odbędzie się 25 marca 2015 r. o godz. 18:45 i będzie rozgrywany na dystansie 6 rund systemem szwajcarskim z tempem gry po 15 minut dla zawodnika na całą partię.

Drugi turniej z cyklu odbędzie się 15 kwietnia 2015 r. o godz. 18:45 i będzie rozgrywany na dystansie 7 rund systemem szwajcarskim z tempem gry po 12 minut dla zawodnika na całą partię.

Trzeci turniej z cyklu odbędzie się 29 kwietnia 2015 r. o godz. 18:45 i będzie rozgrywany na dystansie 8 rund systemem szwajcarskim z tempem gry po 10 minut dla zawodnika na całą partię.

Po zakończeniu całego cyklu turniejów punkty zdobyte przez zawodnika w każdym ze spotkań będą sumowane do klasyfikacji generalnej. Nagrody zostaną przyznane bezpośrednio po zakończeniu ostatniego turnieju cyklu na podstawie miejsca w klasyfikacji generalnej.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci wzięcia udziału w turnieju, ponieważ w przypadku wyczerpania limitu miejsc o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Chęć uczestnictwa w każdym ze spotkań należy zaznaczyć osobno, gdyż nie ma obowiązku wzięcia udziału we wszystkich imprezach z cyklu.

Zgłoszenia jak i ewentualne pytania należy kierować na adres mailowy
mks.dragon2005@gmail.com, bądź nr telefonu
694 475 182.